Zubní prohlídky

10. 10. 2022 0 Comments

Staráte se o své zuby? Pokud ano, tak předpokládám, že vaše zuby jsou pěkné. Já si vzpomínám na příběh svého otce, který měl panickou hrůzu ze zubařů. A taky podle toho jeho chrup vypadal. A můj otec prý byl za celý svůj život u zubaře pouze asi jenom desetkrát. Je to úplně hodně málo, když vezmu v potaz, že otci je přes 50 let. Myslím si, že takováto péče o zuby je naprosto katastrofální a nedostatečný. A vlastně tomu se nedá říkat ani péče, tomu se říká zanedbávání sám sebe. A když jsem se ptala, proč tam tedy chodil, když se tak moc bojí zubařů, tak mi odpověděl, že musel, že ho bolely zuby. Myslím si, že tohle je naprosto hloupá odpověď.

Pečujte o zuby dobře.

Podle mého názoru by měl každý chodit k zubaři opravdu pravidelně, tak jak se má. A tohle bych učila i svého syna už od malička. A proto taky jsem synovi řekla, že půjdeme už k zubaři, tak se ani moc nebál, za což jsme byla ráda. Víte, syna jsem vůbec zubařem nestrašila. Myslím si, že právě pražská stomatologie, kam se synem chodíme je opravdu vhodná a má příjemné prostředí. Protože jsem hledala takovou stomatologii v Praze, kde bude příjemný personál. Mám totiž taky opravdu hodně špatnou zkušenost se zubní ordinaci v Brně, kde to bylo opravdu hrozné. Paní zubařka na mého syna tam byla opravdu protivná.

Chvci mít zdravé zuby.

A naštěstí jsme se asi ale po pěti letech stěhovali do Prahy, kde jsem našla stomatologii v Praze, kde je to naprosto skvělé. A paní zubařka si se synem umí poradit a já si myslím, že tohle by byla opravdu nejlepší zubní lékařka pro děti. A kam chodíte vy k zubaři? A pečujete o své zuby pravidelně? Věřte mi, že péče o zuby je opravdu hodně důležitá, protože potom se taky vyvarujete vrtání či trhání zubů. A to vám řeknu, že kdyby mi měli trhat zuby, tak bych tam do ordinace strachy snad ani nedošla. A taky se bojíte trhání zubů?