Vytvořte si na tričku vlastní potisk

11. 12. 2022 0 Comments

Triček s potiskem je v internetovém prodeji nabízeno tolik, že z toho jde hlava kolem. Stovky a tisíce různých nápadů, které byste mohli na sebe navléknout a vyjít do ulic. Toto je však pouze pustá teorie, protože rozhodně ne každý takový model se hodí do společnosti, do zaměstnání, na výlet nebo do obchodu. Mnoho nápisů na tričkách je přímo nevkusných, i když se tváří, ž e jsou žertovné, a tak se nabízí otázka, zda není lepší si tričko nechat potisknout podle vlastního návrhu.

bavlněná trička na ramínkách

Triček bez potisku je na trhu naštěstí dostatek, a v mnoha barvách, tak stačí jen nakoupit a začít tvořit. Někdy si vystačíte i s potiskem v jedné barvě, který ostře kontrastuje s barvou tkaniny, například žlutý text na červeném triku, anebo sytě zelený na tričku bílé barvy. Co je však rozhodující, je nápad – invence – inspirace, abyste se za svůj výtvor nemuseli stydět a naopak přinášeli na veřejnost něco zajímavého a poutavého.

kluci ve fotbalových dresech

Potisk na tričkách tak trochu netradičně

Motýl – napsat si na záda, že „pivo dělá pěkná těla“, což je pochopitelně spíše naopak, dokáže kde kdo, ale nechat vytisknout na tričko motiv exotických motýlů už napadne málokoho. Přitom je to velmi vkusný a výrazný oděvní doplněk, zejména pro ženy. Jednobarevné triko s kresbou či fotografií motýla se skvěle hodí k sukním, tříčtvrtečním kalhotám i k plavkám, jde o čistě letní motiv, s nímž můžete oslovit a inspirovat mnoho dalších lidí.

Květiny – velmi dekorativní bývají i kresby či fotografie pokojových rostlin nebo květin. Bohužel mnozí z nás rostliny spíše přehlíží, a spíše nežli do květinářství si lidé zajdou do hospody na pivo. Potiskem květin na tričku taktéž inspirujete ostatní a dáváte jim prostor k tomu, aby si uvědomili, že život není jen o alkoholu, drahých autech, sexu a penězích, že jsme součástí přírody, kam patří i svět rostlin.