Už mám taky počítač

8. 4. 2022 0 Comments

Jako malá holka jsem toužila po počítači. Bohužel ale moji rodiče mi nechtějí koupit počítač, že prý je to velmi drahé a že bych tam jenom seděla a flákala se.  Jenomže mi řekněte, co jde jiného dělat u počítače? U počítače se přece jenom sedí. Řekla jsem si, že u počítače bych taky mohla hrát konečně už různé hry, které hraje moje nejlepší kamarádka. Moje kamarádka dostala ke svým desátým narozeninám opravdu skvělý vymakaný počítač.

Na počítači jsem každý den.

A byl opravdu skvělý a já jsem si řekla, že bych takový počítač taky jednou chtěla. Ihned jsem samozřejmě utíkala za rodiči a zeptala jsem se jich, jestli by mi taky nepořídili tak dokonalý počítač, jako má moje nejlepší kamarádka. A byla jsem opravdu velmi zklamaná z toho, když mi rodiče řekli, že opravdu žádný počítač doma nebude. A to hlavně z toho důvodu, že bych potom byla líná a zadruhé, že si otec prý koupil velmi drahý mobilní telefon, takže už peníze na žádný počítač nezbyly. Tohle mě absolutně naštvalo. Tak otec si může koupit drahý mobilní telefon a já kvůli tomu nemůžu mít vlastní počítač?

Mám ráda kvalitní počítače

Začala jsem přemýšlet nad tím, jak abych na tom vyzrála. Zkoušela jsem taky různé metody a taky například to, že nám učitelka řekla ve škole, že si máme domů pořídit vlastní počítač. Samozřejmě, že si tohle rodiče u učitelky ověřili a potom jsem dostala od rodičů trest za to, že jsem jim lhala. Vlastní počítači jsem dostala až o dva roky později, ale zase to opravdu stálo za to. Když mi bylo jedenáct let, dostala jsem na Vánoce opravdu perfektní počítač, který jsem měla asi nejlepší od nás z ulice. Nyní jsem ráda, že jsem počítač dostala až takhle pozdě, protože třeba bych byla na počítači ještě více závislá, jako například můj malý bratr. Bratr je na počítači asi už odkojený, jinak si to vážně nedokážu vysvětlit. On snad u toho počítače taky spí!