Ubytování v penzionu s vlastním webovým portálem

30. 12. 2022 0 Comments

Turistický ruch je v České republice poměrně vydatný a napomáhají mu k tomu i mnohé ubytovací kapacity. Jestliže si chcete vyhledat vhodné ubytování bez stravy nebo s polopenzí či s plnou penzí, je docela pravděpodobné, že k tomu využijete Internet.

hotelový pokoj

Jeden příklad za všechny: Když si kupříkladu budete objednávat ubytování v lokalitě Jizerských hor, řekněme v Josefově Dole nebo na Mariánské hoře, vyhledávače vám vyhodnotí na předních pozicích zejména portály, které se věnují ubytování obecně, a mají na svých stránkách zobrazeno několik ubytovacích možností v této lokalitě. Vy se pak budete muset probírat každou z nich a je docela možné, že tu nebudou aktuální údaje anebo budou pouze strohé, v textové podobě s několika fotografiemi. Může tu být jen základní ceník, takže to na vás nebude působit zrovna profesionálně.

problematika SEO

Není zkrátka nad to mít vlastní web a nabízet lidem nejen aktualizované služby, ale také něco navíc – lepší grafickou úpravu webu, kvalitnější fotky, tu a tam nějaké video, popis nejzajímavějších turistických a cykloturistických tras, další sportovní aktivity v okolí, vhodná vlaková či autobusová spojení, nákupní možnosti a mnoho dalších tipů, které lidem více napoví a tím pádem zlepší vaše celkové reference.

Bez SEO to nepůjde

K tomu, abyste mohli provozovat ubytovací zařízení opravdu na úrovni, a byli jste také viditelní ve vyhledávačích na předních pozicích, potřebujete zvládnout problematiku SEO eshop-rychle. SEO někteří lidé podceňují a stává se, že vás díky tomu lidé buď vůbec neobjeví, anebo se ocitnete kdesi daleko v pozadí za ostatními chatami, penziony a hotely, takže vám budou zbytečně unikat potenciální klienti. SEO pro Fastcentrik je nezbytná položka pro každého, kdo chce ve svém podnikání uspět, protože kdo není ve virtuálním světě vidět, ten jako kdyby nebyl.