Typy mužů

27. 5. 2022 0 Comments

Ještě před rokem jsem vůbec nechtěla žádného muže ani vidět. Nechtěla jsem ani slyšet o tom, že bych měla mít nějaký vztah. Byla jsem rok a půl jsem a vůbec jsem neměla žádnou sílu na další nový vztah. A tak jsem si řekla, že raději budu sama. Budu se věnovat sobě a škole. Protože jsem měla jenom maturitu a neměla jsem potom přítele, tak jsem si řekla, že místo lovení mužů budu se věnovat studiu. Přihlásila jsem se do dálkové školy. Byla to vyšší odborná škola v Brně. Opravdu jsem se tam těšila. Těšila jsem se taky hlavně na to, že budu mít nové znalosti a taky dovednosti.

I muži jsou romantici.

Byla to zdravotnická a vyšší odborná škola. Byla jsem ráda, že jsem tam našla ihned skvělé kamarádky. A nejenom kamarádky, ale taky muže. Mít mužské kamarády je taky prima. Alespoň takhle získávám nové vztahy do života. Navíc jsem ani nevyrůstala s otcem. Moje máma totiž měla taky na muže velkou smůlu. S otcem se rozešla, když ještě máma byla těhotná. Byla jsem to já, s kým otěhotněla jako první. Otce jsem vůbec nepoznala a ani ho neznám a ani nevím, jak vypadá.

Muži mají různé povahy.

A opravdu by mě moc zajímalo, proč je opravdu mnoho můžu takových zlých a arogantních. Otec ale totiž takový byl, bohužel. A abych ještě nepomlouvala zbytečně všechny může, tak mohu potvrdit, že i mámin jenom bratranec je pěkný hulvát. On zmlátil svou manželku a taky se s ní rozvedl. A vůbec jí nechce ani platit žádné alimenty na jejich dvě společné děti. Takže nechápu, co je to v dnešní společnosti, že je nejvíce hulvátů než nějakých gentlemanů. A někdy si říkám, že muži by se měli nad sebou zamyslet a změnit své chování k lepšímu. Nebo vy si to nemyslíte? Je samozřejmé dost logické, že nikdo není stejný, platí to i o mužích. Žádný člověk není stoprocentně stejný, protože lidé se od sebe liší a někdy opravdu až dost. Ale to je dobře. Je mnoho typů.