Skvělý bazén

16. 10. 2022 0 Comments

Když jsem se s přítelem stěhovala do nového domu na vesnici, tak jsem byla opravdu hodně nadšená. Život na vesnici, někde na venkově mě opravdu dlouho lákala a byl to můj celoživotní sen. Protože s rodiči a bratrem jsem vyrůstala v malém bytě v centru města. Takže si jistě dokážete představit, že tam bylo opravdu minimum přírody a taky jsem tam nemohla mít oblíbeného psa. Měla jsem velmi oblíbeného německého ovčáka a taky trpasličího špice. Chtěla jsem mít tyto dvě oblíbená plemena, jenomže moji rodiče to v bytě absolutně nechtěli. Mí rodiče mi říkali, že v bytě nechtějí žádné zvíře, že to potom je velmi problémové.

Ráda relaxuji v bazénu.

Sice chápu, že psi by tam asi možná trpěli, že bych ani s nimi nemohla chodit někam více do přírody. Takže jsem si řekla, že s přítelem půjdeme bydlet někam na vesnici. A byla jsem velmi nadšená, když přítel se mnou sdílel můj sen. A tak jsme se během dvou let našeho vztahu přestěhovali na vesnici. A abychom byli opravdu dokonalý pár, pořídili jsme si taky bazén na zahradu. A chtěli jsem bazén do země a levně. Protože nemáme moc peněz, takže bazén do země levně byl pro nás opravdu prioritou. Nechtěli jsme navíc ani žádný velký, protože naše zahrada nebyla zase tak moc extra velká.

Bazén udržuji v čistotě.

Chtěli jsme tam taky zahradní nábytek a houpačku. Takže jsme byli rádi, když nám nový soused doporučil, kde prodávají bazény do země a levně. Byli jsme rádi, když jsme koupili opravdu krásný a docela i velký bazén, který byl levný a byl do země. Taky jsme se už s přítelem skamarádili s dvěma sousedy, které jsme ihned druhý den pozvali na oslavu na grilování. Jsme rádi, že už máme taky na vesnici přátelé a že konečně už máme bazén do země, který byl levné. Lépe jsem si být přát opravdu nemohla. A taky nyní čekáme prvního potomka a já jsem opravdu v sedmém nebi. Co více si přát?