Půjčka není samozřejmost

24. 10. 2022 0 Comments

O tom, že my lidé potřebujeme k životu peníze, není jistě sporu. Kdybychom je nepotřebovali, proč bychom se tak často nutili proti své vůli časně vstávat a chodit někam do práce, kde obvykle trávíme dlouhé hodiny činností, která má daleko k našim zálibám? Jenže peníze jsou k lidskému životu nezbytné, a proto zkrátka obětujeme nemalou část své existence jejich vydělávání.

Jenže i když trávíme v práci spoustu času a namáháme se tu, není jisté, že bude naše výplata odpovídat vždy našim představám a že bude stačit k tomu, abychom z ní normálně vyžili. Zaměstnavatelé se obvykle nepředají a nezajímají se o to, kolik peněz bychom potřebovali získávat, a pokud někdo pobírá dejme tomu důchod nebo dávky, ani u něj se tatíček stát právě nepředá.

prasátko s mincemi

A tak prostě někdy se svými penězi nevycházíme. Potřebovali bychom platit za to, co je pro nás v životě důležité, jenže ať třeba počítáme, jak počítáme, pořád nám to nevychází. A nakonec si třeba potřebujeme ještě nějaké ty finanční prostředky půjčit, abychom to nějak proklepali do příští výplaty.

Jenže obracet se na banky nemá často smysl. Ty mají zájem jenom o dokonalé žadatele o půjčky a nedokonalým lidem se tam nepomáhá. A proto se odtud často odchází s nepořízenou. A aby pak člověk dosáhl svého, tedy peněz navíc, musí mu pomoci nebankovní americká hypotéka. Tedy půjčka, u které se neberou nijak vážně ani příjmy žadatele, ani registry dlužníků. Protože tady se ručí za splácení zástavou nemovitého majetku.

platební karty

A tak je dobře, že tu nebankovní hypotéky jsou. Protože díky nim dostanou další peníze všichni, kdo je potřebují a kdo mají aspoň nějaký nemovitý majetek. O který nepřijdou, když pak všechno náležitě splatí. A co vy? Jak jste na tom? Také vám někdy chybí nějaké, třeba i velké, peníze? A nepomohla by vám právě nějaká taková nebankovní hypotéka? Pomohla, že?