Olivový olej nejen na studenou kuchyni

14. 10. 2022 0 Comments

Cena oleje šla hodně nahoru
Asi nikomu neuniklo, že olej zdražil několikanásobně. Za vysokou cenu dostanete obyčejný řepkový, a v lepším případě slunečnicový olej. Stačí si ale připlatit pár korun, a získat můžete olej z oliv. Dříve se říkalo, že olivový olej se má používat jen k přípravě studené kuchyně, ale to už dávno neplatí. Dnes koupíte olivový olej na smažení, který se nepřipaluje, a připravovanému jídlu dodá mnohem lepší chuť. Vyzkoušejte ho na vlastní chuťové buňky.
Olivový olej je zdravější a velmi chutný. Určitě poznáte rozdíl v chudí připravovaného jídla.

tekoucí olej

Proč jej koupit u nás?
Specializujeme na dovoz olivových olejů z celého světa. Přímořské státy jsou tradičními výrobci olivového oleje, protože právě v přímořských státech se pěstují olivy, ze kterých se olej vyrábí. Tradiční olivový olej můžete mít doma i vy, stačí si jej u nás objednat. Pokud se v olejích trošku vyznáte, určitě si dokážete vybrat luxusní olej, který budete s radostí používat na celou i studenou kuchyni.

olivový olej

Na oleje jsme specialisté
Pokud hledáte obchod, kde koupíte opravdu luxusní a prémiové olivové oleje, právě jste ho našli. Nabízíme světové oleje nejvyšší kvality a nejlepší chuti. Máme i takové speciality, jako jsou vysoce jakostní oleje, které jsou navíc v luxusním balení a hodí se jako dárek. Potěšte své blízké lahodným dárkem, který si jistě najde místo v jejich kuchyni. Kvalitní olivový olej potěší všechny, kteří alespoň občas něco uvaří, a určitě budete s dárkem velmi originální. Spousta lidí daruje jídlo, ale málokdo dá skutečně jedinečný jedlý dárek v podobě oleje. Přitom olej je naprostým základem mnoha kuchyní. Používá se do salátů, jako základ pro mnohá jídla, a neprávem jde o opomíjený dárek. Pokud jej darujete vy, určitě s dárkem zabodujete. Kromě olejů u nás koupíte i další výrobky, jako jsou pochutiny či degustační sady.