Oblečeme nevěstu i hosty

15. 10. 2022 0 Comments

Čeká vás společenská událost?
Chystáte se jít na svatbu, ale zatím nemáte nic na sebe? U nás e to rychle změní. Jsme skvělý salon, který má v nabídce desítky různých šatů k zakoupení i zapůjčení. Náš pražský salon je zásobovaný z druhého salonu v Paříži, kde vzniká světová móda. Máte tedy zaručeno, že u nás vždy odcházíte s šaty poslední módy. Pokud hledáte společenské šaty na svatbu, je velká šance, že s nimi od nás odejdete.

oranžové šaty

  • Nabízíme skvělý servis, pro který si nás oblíbila řada zákaznic. Dokážeme nemožné, a najdeme šaty pro každou ženu, která je potřebuje. V nabídce máme okázalé šaty i například koktejlové šaty. Záleží na tom, jaké šaty nevěsta chce, abyste měla na sobě. Hosté většinou volí méně okázalé šaty, aby nezastavily nevěstu. Poraďte se se ní, aby nedošlo ke zbytečným problémům. Některé nevěsty vyžadují šaty v určité barvě, takže bez nevěsty raději šaty neshánějte.

Šaty máme samozřejmě v mnoha velikostech, a jsme schopní vám je upravit přímo na míru. Máme nejen šaty pro hosty, ale samozřejmostí jsou u nás i svatební šaty a šaty pro družičky. Většinou k nám vodí nevěsta celou skupinu okolo sebe, a vybírají šaty společně.

Pokud přijdete sama, budeme se vám samozřejmě věnovat tak, abyste našla šaty, které se vám budou líbit. Můžete je nosit i jinam, například na ples nebo na promoci. Máme nejen slavnostní róby, ale máme i spoustu menších modelů, které vynosíte i na běžné nošení. Snažíme se mít takovou nabídku, aby si u nás vybrala každá žena.

růžové šaty

Usnadněte si výběr
Všechny šaty které máme v salonu můžete vidět i v našem online katalogu. Všechny je zde najdete detailně nafocené i popsané, abyste si mohly udělat představu o tom, které si budete chtít vyzkoušet. Zkoušení šatů je dobré zarezervovat předem, abychom pro vás měli všechno pečlivě přípravě a mohli se vám naplno věnovat.