Nákup kočárku

13. 11. 2022 0 Comments

Když jsem s přítelem se snažila o miminko, tak jsem byla docela hodně ve stresu, protože jsme se o dítě snažili už dva a půl roku a stále mi nešlo otěhotnět. Někdy jsem si už říkala, že nám asi osud dítě nepřeje nebo jsem asi neplodná. Anebo je neplodný nakonec můj přítel. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se s přítelem stále hádali kvůli tomu, že ani jeden z nás nechtěl jít k lékaři. Nakonec jsem šla k lékaři a zjistila jsem, že já jsem naprosto zdravá a otěhotnět prý normálně mohou. S tím se ale přítel nemohl smířit, protože už mu došlo, že chyba je asi v něm. Takže se bez debat ode mě odstěhoval, což mě velice mrzelo. Vadilo mě to a opravdu hodně se mi stýskalo. A po dítěti jsem moc toužila.

Babička s vnoučetem na procházce.

Naštěstí jsem ale za dva roky našla přítele, se kterým jsem otěhotněla velice brzy. Ani nevíte, jak jsem byla velmi nadšená a můj přítel taky, takže když jsem otěhotněla, začala jsem ihned dělat různé nákupy pro své dítě. Koupila jsem taky hluboký kočárek a taky postýlku. A postýlku s nebesy. Nebesa jsem nad postýlkou chtěla určitě, protože mi to přijde velice romantické a přijde mi to jako z pohádky.

Procházky v přírodě jsou pěkné.

Byla jsem ráda, když přítel tohle všechno nechal na mě, že prý si můžu koupit pro dítě cokoliv chci. Pro mě byl taky zásadní hlavně hluboký kočárek, se kterými jsem potom se těšila jezdit ven. A už jsem si plánovala, jak se svým dítětem a hlubokým kočárkem budu jezdit na různé výlety. Obchod máme od svého domu asi dva kilometry, takže to bude ideální procházka s dítětem. Protože jsem taky chtěla dokonalý krásný žlutý hluboký kočárek, který jsem nakonec pořídila na webové stránce www.maxim-kocarky.cz. Jsou různé druhy kočárku, například hluboký kočárek, který seženete v různé velikosti, ale taky v různé barvě. A jaká by byla vše představa o hlubokém kočárku? Vybíráte sama nebo taky s přítelem?