Krásný altán

15. 11. 2022 0 Comments

Vždycky jsem to chtěla mít na zahradě pěkné. Jenomže jsem stále nevěděla, jak udělat něco, abych měla něco lepší, než mají ostatní. Nerada jsem měla věci, co jsem fádní a už dost okoukané. Vždycky jsem chtěla na zahradě v létě taky na jaře, ale taky na podzim trávit opravdu hodně času, protože mám opravdu ráda relaxovat někde venku. A nerada sedím někde doma. A proto mám taky takové zaměstnání, že většinu času trávím se zaměstnanci taky venku, proto jsem taky realitní makléř. Baví mě takhle cestovat a ráda pracuji s lidmi, takže taky pro mě bylo opravdu ideální, abych si dala na zahradu opravdu nějaký skvělý altán. Moc se mi líbí dřevěné altány a taky ve velké velikosti čtyři krát čtyři metry. Protože máme velkou rodinu a opravdu hodně času v létě trávíme při grilování venku, taky se tam rádi opalujeme.

Kvalitní altán je pěkný.

A máme tam opravdu skvělý bazén, takže většinu času opravdu trávíme venku na zahradě. A řekla jsem si, že altán o velikosti čtyři krát čtyři metru bude naprosto ideální. Taky jsem si nakonec uvědomila, že alespoň při této velikosti dřevěného altánu 4×4 se nám tam vejde u taky kola a taky možná elektrokoloběžka, na které můj syn opravdu moc rád jezdí. Když jsem tohle řekla svému příteli, tak souhlasil. Navíc mi přítel taky řekl, že už tohle chtěl udělat dříve, ale neměl odvahu. A když jsem se ho zeptala proč, tak mi řekl, že on by chtěl ještě klidně větší altán, ale bál se, že s tím nebudu souhlasit.

Altán může být i romantický.

Protože minule jsme se právě kvůli velikosti zahrady pohádali, takže on nechtěl riskovat hádku se mnou. Jenomže mě to vůbec nevadilo. Nakonec jsme tedy udělali dřevěný zahradní altán čtyři krát čtyři metrů a byli jsme oba dva moc spokojení, a to včetně našich dětí. Jsou různé altány, různé velikosti, které potom lidi využívají na zahradě jako součást relaxace. A myslím si, že je to opravdu skvělá investice, když je tedy altán z masivu a pěkně o něj pečujete. I altán a další zahradní nábytek potřebuje péči, aby nám sloužil co nejdéle.