Krásná zahrada bez námahy

18. 9. 2022 0 Comments

Mezi práce, které nejsou zrovna oblíbené, se sekání trávy umisťuje na předních příčkách. Je to zejména proto, že pozemky je potřeba udržovat po celý rok a sekání trávy vychází na měsíce, kdy jsou velká horka. Dlouhodobý pobyt na slunci spolu se zvýšenou https://www.epravo.cz/top/clanky/deti-vyzadujici-zvysenou-pozornost-a-pece-o-ne-15593.html aktivitou může pro nejednoho člověka znamenat zdravotní komplikace. A to i v případě krátkodobého sekání, ale na naprosto nevhodném pozemku. Řada pozemků je velmi těžko přístupná, nebo jsou v takovém stavu, že je potřeba těžká technika, aby se daly do pořádku.

sekačka na trávu

Pokud i vás trápí nějaký nepřístupný, zanedbaný nebo zkrátka jakýkoliv pozemek, o který se musíte, ale nestíháte starat, můžete si nás najmout na sekání trávy právě nás. Asi vás nejvíce zajímá, co vám můžeme nabídnout, a jaká je cena za sečení trávy. Cenu si můžete orientačně spočítat podle návodu na našem webu, a kalkulaci vám děláme na míru přímo po prohlídce pozemku.

Cenu za sekání trávy ovlivní jeho rozloha, tvar a jeho stav. My si ale poradíme se vším. Máme k dispozici všechno, co by mohlo být potřeba k tomu, aby se i z vaší džungle stal pozemek, který nebude pokrytý náletovými dřevinami a vysokým plevelem. Zbavíme vás i starých pařezů – máme traktory, mulčovače a další techniku, kterou vy asi doma mít nebudete. Netrapte se sekáním trávy, když to může někdo udělat za vás. Najmout si někoho na údržbu pozemků už dávno není nic, co by měl být důvod ke studu. Najímají si nás nejen jednotlivci, ale i města. Udržujeme veřejná prostranství a to za velmi přátelské ceny.

sekání trávy

Údržba zeleně je pro nás snadná
Někdy je k posekání trávy potřeba víc než jen sekačka. Je to případ i vaší zahrady? Rádi se na ni podíváme a nabídneme vám řešení. Vaše pozemky už budou v pořádku a nenajdete na nich nic, co tam nepatří. vaše zahrada bude v těch nejlepších rukách tak dlouho, jak jen budete potřebovat.