Jak se připravit na sex s novým partnerem?

21. 6. 2022 0 Comments

Oholte se

Vezměte k ruce žiletku a oholte nežádoucí ochlupení na nohou i v podpaží. Upravte i intimní partie. Pokud byste tento krok vynechala, byla byste z toho nesvá, což by se odrazilo i na milování.

Upravte se

Hezky se naličte, abyste se cítila příjemně a sebevědomě. Ruku v ruce s tím jde i pěkné a ženské oblečení. Volte takové, které nebude působit příliš lacině, ale podtrhne vaši ženskost. Zapomeňte na klučičí styl a příliš volné oblečení.

sex

Zasmějte se

Muži zbožňují ženy se smyslem pro humor. A když jsou navíc krásné, je to terno. Víte, že ten večer bude noc s velkým N, ale nebuďte z toho po celý večer zaražená a v obavách. Snažte se uvolnit, neberte to tak vážně, dejte si skleničku na uvolnění a především se bavte. 

Hezké prádlo je základ

Doporučujeme hezký komplet. Je jen na vás, zda bude krajkový či jednodušší a jaké barvy. Ale důležité je, abyste se v něm cítila neodolatelná a dobře vám seděl (zařezávající se ramínka podprsenky opravdu ne).

podprsenka

Experimenty nechte na později

Jste spolu poprvé a tak ještě nejste fyzicky sehraní. Experimenty proto nechte na později. A nebojte se, nebude to nudné, už samotný adrenalin z toho, že jste spolu poprvé bude stačit.

Myslete na ochranu

I pokud zobete pečlivě antikoncepci, nepodceňujte sílu kondomů. I kdybyste nakrásně prodiskutovali svoji sexuální minulost, bez testů na pohlavně přenosné choroby si nemůžete být ničím jistá.

Když se úplně nedaří

Všechny drobné trapasy nebo komplikace se snažte brát s nadhledem. Partner má problémy s erekcí, vrchol přijde moc brzy, nejde mu rozepnout podprsenka, vy nemůžete najít kondomy a tak dále. Nevyvozujte z toho žádné závěry a hlavně nebuďte zklamaná. Příště už to bude lepší. Jak se to říká: cvičení dělá mistra. Časem svoji postelovou zábavu vypilujete k dokonalosti a počátečním nezdarům se budete už jen smát.