Investujte tam, kde to má smysl

13. 9. 2022 0 Comments

Máte peníze navíc, a řešíte co s nimi? Nechat je jen tak ležet na účtu by byla velká škoda, protože vám je krade vysoká inflace. spořící účty nemají nijak vysoký úrok, aby se vyplatilo je na něm ukládat. Co tedy s penězi, které nechcete jen tak utratit? Řešení je snadné – jsou jím investice. Ne všichni se v investicích vyznají, proto si můžete nechat poradit od zkušených investorů. Každý, kdo má dostatek volných peněz, volí nákup nemovitostí. Jenže jakou neovitost a kde koupit?

Pravidelně pro vás připravujeme nemovitosti v Chorvatsku na prodej. Chorvatsko je velmi hezká země, která je nám v mnohém podobná. Jezdíme sem na dovolené desítky let, a někteří to tu znají jako svoje boty. Kultura je nám blízká, prostředí a příroda jsou tu velmi hezké, a ceny jsou na zahraničí tak akorát. A navíc je to kousek – letadlem, autobusem i autem.

chorvatsko split

Nemovitost u moře má mnoho výhod. Můžete ji samozřejmě pronajímat, její cena nepadá. A pokud budete chtít, můžete v ní trávit dovolenou nebo se do ní nadobro přestěhovat. Mít svůj dům nebo apartmán u moře se zkrátka vyplatí.

Proč u nás?
Prodejem nemovitostí se zabýváme již několik let, a jsme schopni nabídnout jak skvělé nemovitosti, tak perfektní servis. Pravidelně nabízíme apartmány v nově postavených budovách, kde najdete všechno, co člověk potřebuje ke komfortnímu bydlení. Všechny apartmány míváme na našem webu, který se vám rozhodně v případě potřeby vyplatí sledovat. Uvidíte jak apartmán vypadá, a najdete o něm všechny informace, které by vám mohly pomoct v rozhodování a výběru.

chorvatsko dubrovnik

Mít nemovitost v zahraničí u moře není známkou snobství, ale dobře uložených peněz. Jejich hodnota bude jen růst, tak proč toho nevyužít? Získáte majetek, který můžete i sami využívat, a budete mít jistotu, že z vašich peněz inflace neukrojí už ani halíř. Kontaktujte nás, rádi vám podáme potřebné informace.