Hýčkejte si svou pleť, vlasy a nehty

21. 9. 2022 0 Comments

Jak jenom to ty celebrity dělají, že stále vypadají tak dobře? Zaplatí si plastického chirurga, mohou tvrdit zlí jazykové. Ale ono se nemusí jednat jenom o celebrity. Koukáte se ve vašem zaměstnání na kolegyni, která je starší než vy, ale absolutně na to nevypadá? Zatímco vy byste mohl nebo mohla dělat reklamu na to, jak nevypadat ve svém věku? Nebuďte zoufalá nebo zoufalý, každé problémy se dají řešit nebo alespoň zmenšit jejich zlou stránku věci.

plet

Samozřejmě je jasné, že to, jak vypadáme, se docela dost dokáže otisknout do toho, jak se cítíme duševně a naopak. Ať už to máte z jakéhokoli směru, chtěli byste s tím něco účinného udělat? Abyste si jenom zas nekoupili nějaký dražší krém a ve finále ho zapomněli používat, takže by vám v koupelně jenom stál na místě a postupně se kazil? Vezměte ještě věc do vlastních rukou a pokuste se s tím něco udělat. Život máme jenom jeden a měli bychom o sebe a své zdraví pečovat s láskou.

oci

Zaklínačem všech těchto problémů, které souvisí třeba s našimi bolestmi kloubů, špatnou kvalitou vlasů a nehtů, hlubokými vráskami, je jedna bílkovina, která je obsažena v našem těle a s rostoucím věkem bohužel její hladina klesá. To ale neznamená, že si jí nemáme jak doplnit. Existuje totiž hydrolyzovaný mořský kolagen, který můžeme do svého těla doplňovat v tekuté podobě, protože tak má vyšší účinnost a jeho dávka může být také větší. Nemusíte se ale bát, že byste se jím předávkovali, to ani není možné, tělo vyloučí to, co bude navíc a co nedokáže vstřebat. Tak můžeme pohodlným způsobem do svého těla dostat to, co mu chybí a co je důležité pro stav pleti a vlasů. Dříve jsme ho mohli dostat v pilulkové podobě, ale to nemělo takový účinek, jelikož se nedalo docílit nižší molekulární hmotnosti této látky. Nyní si ale můžeme svoje zdraví téměř de facto vypít.