Chcete pomoct s interiérem?

28. 10. 2022 0 Comments

Mnoho lidé si myslí, že návrhy interiéru jsou jen o tom vybrat správnou barvu výmalby a pěkný nový nábytek. Jedná se o častý omyl, kvůli kterému někteří lidé designéra neosloví, a tím se připraví o spoustu výhod, které spolupráce s designovým studiem přináší. Naše design studio je vyhlášené, a pomáhá lidem plnit sny o novém a lepším bydlení. Na návrhy máme vzdělání, a proto se můžete spolehnout na to, že nikdy neopomeneme nic důležitého. U návrhu designu nejde jen o design, ale o velkou spoustu dalších věcí, na které lidé bez odborného vzdělání a praxe snadno a často zapomínají.

moderní linka

O design sice jde, ale…
Lidé se obrací na bytové designéry v případech, kdy potřebují vypracovat návrh interiéru – ať už ložnice nebo koupelny. Při tvorbě návrhu je potřeba vycházet z toho, jak je dům či byt řešený postavení stránce. Je nutné si nemovitosti prohlédnout osobně, zjistit v jakém je stavu, kde jsou rozvody vody, elektřiny, topení a plynu, kudy vedou odpady, a teprve poté je možné od klientů zjistit, co od nás očekávají. Většinou jde o poskládání nábytku a přesunutí příček, aby měli s malého bytu co největší užitný prostor. Někdy je potřeba bojovat doslova o každý centimetr, a to většina lidí sama nezvládne.

nový dětský pokoj

Navrhneme vám cokoliv
Potřebujete z 2kk udělat 3kk? Bojíte se toho a nevíte co všechno vás čeká? Nebo chcete udělat z jednoho dětského pokoje dva? Poradíme si se vším, a ušetříme vám spoustu času, který byste ztratili přemýšlením nad něčím, co bude lepší svěřit do našich rukou. Naše design studio v Praze si poradí s každou výzvou.

Máme svoje dodavatele, a jsme schopni vám zpracovat nejen návrh, ale můžeme vám kompletně zhotovit dílo – to vám ušetří další čas a shánění řemeslníků. Zaručujeme vám rychlost a kvalitu materiálů a práce. Dopřejte si kvalitní moderní bydlení, které vám vytvoříme na míru přesně pro vaše potřeby.